top

Niezapomniana pamiątka

dla Ciebie i dziecka

Zachowaj wspomnienia

w szkolnej fotoksiążce

Michał i Tobiasz

w kąpieli

Madzia

i jej starszy brat

Uroczy maluszek

sesja noworodkowa

Nina

sesja dziecięca

Zuzia

sesja niemowlęca

Emilka i Tymek

z rodzicami

Basia i Wojtek

na ślubnym, zimowym plenerze

Na rockowo

i nie tylko

Franek

sesja noworodkowa

Amelka i Wiktor

sesja rodzinna

Arturek

sesja noworodkowa

left

MamaFoto czyli kto?

Tymek, Tobiasz, Michał i Mikołaj to nie jest Zarząd naszej firmy, ale nasze małe huncwoty. A my jesteśmy mamami.

Ale nie ograniczamy się do przewijania pieluch i gotowania kaszek. O nie. Mamy swoje pasje. Jedną z nich jest podróżowanie. Lubimy jeździć do miejsc, które przez przeciętnych turystów są omijane szerokim łukiem. Gdzie jest tanio, gdzie ludzie są jeszcze ciekawi przybyszów z innych krajów i gdzie nie dotarła cywilizacja.

Naszą największą pasją jest jednak fotografia. Zajmujemy się nią od wielu lat i niezmiennie jest dla nas źródłem satysfakcji i radości.

W dobie fotografii cyfrowej, gdy większość ludzi wykonuje tysiące zdjęć by następnie „kisić je na swoim kompie” proponujemy powrót do fotografii studyjnej, portretowej, okolicznościowej oraz do tworzenia albumów fotograficznych zarówno w formie klasycznej jak i fotoksiążek.

Proponujemy powrót do czasów gdy oglądanie albumów rodzinnych było celebrowane przez małych i dużych, a komentowanie zdjęć poprzedzały spontaniczne wybuchy śmiechu bądź uczucia nostalgii za minionym czasem. Może dołączycie? Zapraszamy serdecznie.

Laura Dec - Jest członkiem Krakowskiego Klubu Fotograficznego oraz laureatką licznych konkursów fotograficznych w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma wiele wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Może kiedyś opowie tu o nich coś więcej.

Anna Otczyk - Studiowała w Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie na kierunku Reportażu. Lubi uwieczniać na zdjęciach momenty z życia ludzi, a najbardziej "małych ludzi".

right
Oferty specjalne
Napisz do nas